Sieradzka Telewizja Regionalna

Lipiec 23 2017 06:38:39

stat4u
Powrót na początek strony
ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU W SIERADZU sieradzkatv
Coraz częściej mówi się o autyzmie, wciąż jednak wiedza o tym zaburzeniu rozwoju jest niewielka. Dlatego w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu zorganizowana została impreza poświęcona autyzmowi. Można było porozmawiać ze specjalistami zajmującymi się wczesnym wspomaganiem dzieci. Na maluchy czekały gry i zabawy edukacyjne. Zwieńczeniem pikniku był koncert zespołu Dymy.
POETYCKIE PODRÓŻE AGNIESZKI JARZĘBOWSKIEJ sieradzkatv
Któż jest bardziej wrażliwy na piękno i aurę wyjątkowych miejsc niż poetka? Nikt, o czym można się było przekonać w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu. O swoich poetyckich podróżach opowiadała znana sieradzka poetka Agnieszka Jarzębowska.
SIERADZCY MOTOCYKLIŚCI NAKLEJAJĄ sieradzkatv
Sezon motocyklowy zaczął się wraz z nadejściem wiosny. Dlatego Stowarzyszenie Motocyklistów „Sieradzanie” rozpoczęło akcję edukacyjną. Tym razem miłośnicy jednośladów przygotowali 600 naklejek z hasłem „Spójrz w usterka, motocyklista to też kierowca”.
WALNY ZJAZD SIERADZKIEGO PTTK sieradzkatv
W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu odbył się walny zjazd sprawozdawczo-wyborczy sieradzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Członkowie udzielili absolutorium ustępującemu zarządowi i wybrali nowy. Nowy – stary, ponieważ przez kolejne cztery lata prezesem oddziału będzie Wiesława Sujecka, wiceprezesem Dariusz Karolczak, sekretarzem Barbara Werbicka, skarbnikiem Leonard Klimczak. Członkami zarządu będą: Witold Drozd, Przemysław Serweta i Andrzej Urbaniak.
O TYTUSIE MALESZEWSKIM W SIERADZKIEJ BIBLIOTECE sieradzkatv
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu zaprosiła na spotkanie z historykiem i regionalistą Janem Pietrzakiem. Tym razem była to opowieść o Tytusie Maleszewskim. Wspaniały portrecista pochodzący z Sieradza znany jest dziś głównie historykom sztuki, dlatego warto przypomnieć go mieszkańcom miasta.
70 LAT ZWIĄZKU POLSKICH ARTYSTÓW FOTOGRAFIKÓW WYSTAWA W SIERADZKIM BWA sieradzkatv
Dziś wszyscy i w każdej chwili robimy zdjęcia, na których utrwalamy rzeczywistość. Kiedy jednak fotografia staje się sztuką? Próbę odpowiedzi na to pytanie podejmuje wystawa w sieradzkim Biurze Wystaw Artystycznych. Prezentowane są na niej prace ponad dwudziestu twórców zrzeszonych w łódzkim oddziale Związku Polskich Artystów Fotografików, który w tym roku obchodzi 70-tą rocznicę powstania.
DZIEŃ MYŚLI HARCERSKIEJ W SIERADZKIM ZHP sieradzkatv
Zuchy i harcerze z Hufca ZHP Sieradz spotkali się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sieradzu z okazji Dnia Myśli Braterskiej. To szczególny dzień dla wszystkich skautów i harcerzy na całym świecie obchodzony w rocznicę urodzin założyciela skautingu Roberta Baden-Powella.


Pogoda Sieradz
Dariusz Kosmalski

Warsztat dyplomowy

40 lat BWa Sieradz

Sieradzka Telewizja Regionalna 1,632,432 unikalnych wizyt