Sieradzka Telewizja Regionalna

Lipiec 23 2017 06:36:51

stat4u
Powrót na początek strony
Z PRZEBOJEM MAMY I TATY OD 25 LAT
Piosenka jest dobra na wszystko – śpiewali Starsi Panowie Dwaj i to się nie zmienia. Dlatego od 25 lat scena sieradzkiego teatru oddawana jest młodym, utalentowanym wokalistom. Mierzą się na niej z repertuarem największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej podczas Ogólnopolskiego Festiwalu „Przebój mamy i taty”.
SIERADZCY STRAŻACY NA LODZIE sieradzkatv
Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno - Nurkowego Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu z druhami OSP Burzenin, Szczawno, Złoczew, Brzeźnio, Proboszczowice, Biskupice i Sieradz ćwiczyli na zamarzniętym zbiorniku Próba techniki ratowania i ewakuacji osób pod którymi załamał się lód.
STOWARZYSZENIE MOTOCYKLISTÓW SIERADZANIE POMAGA DZIECIOM sieradzkatv
Stowarzyszenie Motocyklistów Sieradzanie aktywnie działa od początku nowego roku. Uczestniczyli w finale WOŚP, pomagają też dzieciakom z domu dziecka w Godynicach. Rozmawiają też z samorządowcami o współpracy przy organizowaniu innych imprez zaplanowanych na ten rok.
WOLNOŚĆ CHMUR MARII DUSZKI PO LITEWSKU sieradzkatv
„Wolność chmur” to najnowszy tomik sieradzkiej poetki Marii Duszki. To zbiór dwujęzyczny, przełożony na język litewski przez Birutė Jonuškaite. Promocja książki odbywał się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu, gdzie poetka opowiadała o swoich związkach z Litwą
OBSZAR FORMA TOŻSAMOŚĆ W SIERADZKIM BWA sieradzkatv
Obszar Forma Tożsamość, czyli próba określenia człowieka, jego miejsca w przestrzeni i interakcji ze światem – to najnowsza wystawa w sieradzkim Biurze Wystaw Artystycznych. Prezentowane są na niej prace prawie trzydziestu artystów – wykładowców Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
KORONKOWE WALENTYNKI NA SIERADZKIM RYNKU sieradzkatv
Walentynki można świętować na różne sposoby. Panie z Klubu „Szydełkowe kwadraty” postawiły na oryginalność – wykonane na szydełku i uszyte z kolorowych materiałów serduszka zawiesiły na drzewach rosnących na sieradzkim Rynku.
PIÓRNIK PRZEMIAN W SIERADZKIM TEATRZE
„Piórnik przemian” to najnowszy tom poetycki Moniki Milczarek. Autorka spotkała się z miłośnikami poezji w Sieradzkim Centrum Kultury. Wieczorowi autorskiemu towarzyszyła wystawa fotografii i pokaz slajdów Dariusza Klimczaka. Jego fotografie znalazły się również w książce Moniki.


Pogoda Sieradz
Dariusz Kosmalski

Warsztat dyplomowy

40 lat BWa Sieradz

Sieradzka Telewizja Regionalna 1,632,422 unikalnych wizyt