Sieradzka Telewizja Regionalna

Lipiec 23 2017 06:39:04

stat4u
Powrót na początek strony
KONCERT MIEJSKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ OSP SIERADZ 2017 cz 1
>
To już szósty Koncert Karnawałowy Miejskiej Orkiestry Dętej OSP Sieradz. 19 lutego 2017 r.
KONCERT MIEJSKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ OSP SIERADZ 2017 cz 2
To już szósty Koncert Karnawałowy Miejskiej Orkiestry Dętej OSP Sieradz. 19 lutego 2017 r..
SPOTKANIE SIERADZKICH PRZEDSIĘBIORCÓW sieradzkatv
Sieradzkie Starostwo Powiatowe stara się wspierać lokalnych przedsiębiorców, dlatego zaprosiło ich na spotkanie z przedstawicielami Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski. Izba stawia sobie za cel kontaktowanie ze sobą wykonawców i odbiorców. Chce też wspomóc przedsiębiorców przy wchodzeniu na rynki wschodnio- i południowoeuropejskie.
ADAM SZULC ZAREKLAMUJE SIERADZ OPEN HAIR FESTIVAL 2017 sieradzkatv
Antoine Cierplikowski nieustannie inspiruje i to zarówno fryzjerów, jak i mieszkańców Sieradza. W tym roku dedykowany mu Sieradz Open Hair Festival będzie promować fotografia. Prace powstały podczas specjalnej sesji, podczas której Adam Szulc stylizował mieszkańców Sieradza.
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROLNIKÓW W GRUSZCZYCACH sieradzkatv
W Publicznym Gimnazjum w Gruszczycach po raz jedenasty rozegrany został turniej tenisa stołowego. W tym roku organizatorzy zaprosili również amatorów szachów i bilarda. Łącznie wystartowało 111 zawodników. Od tej edycji Turniej Tenisa Stołowego Rolników Powiatu Sieradzkiego będzie nosił imię zmarłego starosty Dariusza Olejnika. Patronatem honorowym objął imprezę aktualny Starosta Sieradzki, Mariusz Bądzior..
SPOTKANIE CZŁONKÓW PSL W SIERADZU sieradzkatv
W Sieradzu spotkali się członkowie i sympatycy Polskiego Stronnictwa Ludowego z powiatu sieradzkiego. Wśród gości byli: prezes PSL Władysław Kosiniak Kamysz, prezes ZW PSL w Łodzi, wicemarszałek Województwa Łódzkiego Dariusz Klimczak, wiceprezes ZW PSL w Łodzi, poseł na Sejm RP Paweł Bejda i wicemarszałek Województwa Łódzkiego Jolanta Zięba-Gzik.
POPLENEROWE SIERADZKIE IMPRESJE W BWA sieradzkatv
Niezwykła atmosfera sieradzkiego klasztoru utrwalona na płótnie to cel pleneru zorganizowanego przez Biuro Wystaw Artystycznych w Sieradzu w maju 2016 roku. Rezultatem tego spotkania artystów ze sobą i z miastem są obrazy, które jeszcze tylko do 10 marca można oglądać w Galerii Na Piętrze. Można je również kupić, a dochód ze sprzedaży pomoże Siostrom Urszulankom prowadzić dalsze prace remontowe w zabytkowym klasztorze.


Pogoda Sieradz
Dariusz Kosmalski

Warsztat dyplomowy

40 lat BWa Sieradz

Sieradzka Telewizja Regionalna 1,632,434 unikalnych wizyt