Sieradzka Telewizja Regionalna

Maj 03 2016 10:41:29

stat4u
Powrót na początek strony
ARTUR KOZŁOWSKI MISTRZEM POLSKI sieradzkatv
2 godziny 11 minut i 54 sekundy – tyle potrzebuje mistrz, by wygrać Orlen Warsaw Marathon. Dokonał tego sieradzanin Artur Kozłowski. Tym zwycięstwem zapewnił sobie kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro.
SLD CHCE REFERENDUM W SPRAWIE ABORCJI sieradzkatv
Działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej zainaugurowali w Sieradzu akcję zbierania podpisów w sprawie zorganizowania referendum aborcyjnego. Chcą by to Polacy zdecydowali, czy przerywanie ciąży będzie zgodne z prawem i w jakich sytuacjach. Muszą zebrać 500 tysięcy podpisów.
XXI SESJA RADY POWIATU SIERADZKIEGO sieradzkatv
Na XXI w tej kadencji sesji spotkali się radni z Powiatu Sieradzkiego. Poruszali sprawy związane z remontami dróg. Była nawet prezentacja surowca, którego użyto przy przebudowie jednej z nich. Podjęte zostały również uchwały – o włączeniu Centrum Kształcenia Ustawicznego w struktury Centrum Edukacji Zawodowej, a także o rozwiązaniu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Włodzimierza Puchalskiego w Męckiej Woli.
XXI SESJA RADY MIASTA SIERADZA sieradzkatv
Po raz dwudziesty pierwszy w tej kadencji spotkali się sieradzcy radni miejscy. Dyskutowali między innymi o bezpieczeństwie i porządku na Wzgórzu Zamkowym, a także o finansowaniu komunikacji miejskiej.
PIERWSZOMAJOWY PIKNIK SLD W SIERADZU sieradzkatv
Święto Pracy i rocznicę akcesji Polski do Unii Europejskiej SLD uczciło piknikiem zorganizowanym dla sieradzan w skansenie.
LITEWSKA POEZJA W SIERADZU sieradzkatv
Sieradz odwiedziła pisarka, poetka i tłumaczka Birutė Jonuškaite. Przyjechała na zaproszenie sieradzkiej poetki Marii Duszki, której wiersze tłumaczyła na język litewski. W filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sieradzu spotkała się z miłośnikami poezji i prozy.
KAMIEŃ WĘGIELNY POD FABRYKĘ CERAMIKI TUBĄDZIN sieradzkatv
Wmurowano kamień węgielny pod nową fabrykę Grupy Tubądzin. W Sieradzkiej Podstrefie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej powstanie najnowocześniejszy w Europie zakład produkujący płytki ceramiczne. Zatrudnienie znajdzie tam ponad sto osób.


Pogoda Sieradz
Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Sieradzka Telewizja Regionalna 1,204,547 unikalnych wizyt