Sieradzka Telewizja Regionalna

Maj 27 2017 13:46:40

stat4u
Powrót na początek strony
SIERADZ 226 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA sieradzkatv
Na Placu Józefa Piłsudskiego w Sieradzu odbyły się obchody 226. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja.
DZIEŃ FLAGI Sieradz 2 maja 2017 sieradzkatv
2 maja jest Dniem Flagi RP. W Sieradzu Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Sieradz i Urząd Miasta Sieradza zorganizowały Piknik z Biało – Czerwoną. Z dwudziestometrową flagą przeszli z Rynku na Wzgórze Zamkowe.
1 MAJA 2017 SLD W SIERADZU sieradzkatv
Piknik 1-majowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej w sieradzkim skansenie.
ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU W SIERADZU sieradzkatv
Coraz częściej mówi się o autyzmie, wciąż jednak wiedza o tym zaburzeniu rozwoju jest niewielka. Dlatego w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu zorganizowana została impreza poświęcona autyzmowi. Można było porozmawiać ze specjalistami zajmującymi się wczesnym wspomaganiem dzieci. Na maluchy czekały gry i zabawy edukacyjne. Zwieńczeniem pikniku był koncert zespołu Dymy.
POETYCKIE PODRÓŻE AGNIESZKI JARZĘBOWSKIEJ sieradzkatv
Któż jest bardziej wrażliwy na piękno i aurę wyjątkowych miejsc niż poetka? Nikt, o czym można się było przekonać w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu. O swoich poetyckich podróżach opowiadała znana sieradzka poetka Agnieszka Jarzębowska.
SIERADZCY MOTOCYKLIŚCI NAKLEJAJĄ sieradzkatv
Sezon motocyklowy zaczął się wraz z nadejściem wiosny. Dlatego Stowarzyszenie Motocyklistów „Sieradzanie” rozpoczęło akcję edukacyjną. Tym razem miłośnicy jednośladów przygotowali 600 naklejek z hasłem „Spójrz w usterka, motocyklista to też kierowca”.
WALNY ZJAZD SIERADZKIEGO PTTK sieradzkatv
W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu odbył się walny zjazd sprawozdawczo-wyborczy sieradzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Członkowie udzielili absolutorium ustępującemu zarządowi i wybrali nowy. Nowy – stary, ponieważ przez kolejne cztery lata prezesem oddziału będzie Wiesława Sujecka, wiceprezesem Dariusz Karolczak, sekretarzem Barbara Werbicka, skarbnikiem Leonard Klimczak. Członkami zarządu będą: Witold Drozd, Przemysław Serweta i Andrzej Urbaniak.


Pogoda Sieradz
Dariusz Kosmalski

Warsztat dyplomowy

40 lat BWa Sieradz

Sieradzka Telewizja Regionalna 1,596,722 unikalnych wizyt