Sieradzka Telewizja Regionalna

Maj 27 2016 02:12:27

stat4u
Powrót na początek strony
CO NA SIERADZ OPEN HAIR FESTIVAL 2016 sieradzkatv
Laurent Philippon – stylista współpracujący z magazynem Vogue i szwedzki piosenkarz Mans Zelmerlow – zwycięzca Festiwalu Eurowizja 2015 – to gwiazdy tegorocznego Open Hair Festival. Na konferencji prasowej prezydent miasta Paweł Osiewała przedstawił szczegóły tegorocznej edycji festiwalu.
SIERADZKIE WROTA CZASU 2016 sieradzkatv
Impreza plenerowa zorganizowana przez Urzad Miasta Sieradza.
NAJDALSZE SPOJRZENIE JANA WALASKA W SIERADZKIM BWA sieradzkatv
„Najdalsze spojrzenie” to najnowsza wystawa w sieradzkim Biurze Wystaw Artystycznych. Najdalsze, ponieważ Jana Walaska, autora prac, fascynuje kosmos i miejsce jakie zajmuje w nim człowiek. Artysta konfrontuje własne poszukiwania z wiedzą koncepcji filozoficznych, które powstały w starożytnych Indiach.
ZBIGNIEW BUCZKOWSKI W SIERADZU sieradzkatv
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu we współpracy ze Stowarzyszeniem Kreatywny Sieradz zorganizowała spotkanie ze Zbigniewem Buczkowskim. Znany aktor zagrał w niemal dwustu filmach, występował w kabarecie, a teraz napisał książkę. „Pisz pan książkę!”, bo taki nosi tytuł, to opowieść o życiu aktora, ale też męża, ojca i dziadka.
ŁUKASZ ORBITOWSKI W SIERADZKIEJ BIBLIOTECE sieradzkatv
Na Tydzień Bibliotek Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu zrobiła prezent miłośnikom fantastyki. Gościem sieradzkiej książnicy był Łukasz Orbitowski, pisarz, recenzent, felietonista i od niedawna gospodarz programu Dezerterzy.
Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH W SIERADZU sieradzkatv
Głośno i kolorowo przebiegał w Sieradzu finał czwartej edycji akcji „Z książką na walizkach”. W barwnym korowodzie ulicami miasta przeszło ponad czterysta dzieciaków, które zachęcały do czytania książek. Na sieradzkim Rynku młodzi czytelnicy spotkali się z autorami i ilustratorami swoich ulubionych lektur. Były konkursy i przedstawienia przygotowane przez uczniów sieradzkich szkół podstawowych. Organizatorami akcji były: Wydawnictwo Literatura z Łodzi i Miejska Biblioteka Publiczna w Sieradzu.
DELEGACJA ARMENII W SIERADZU sieradzkatv
Sieradz odwiedził ambasador Republiki Armenii na zaproszenie Starosty Sieradzkiego. Wizyta miała zainicjować współpracę pomiędzy gminami Powiatu Sieradzkiego i miastami w Armenii. Goście przekonywali, że ich kraj ma wiele atrakcji, które mogą zainteresować Polaków – choćby kuchnia, czy zabytki dokumentujące 1700 lat chrześcijaństwa w Armenii.


Pogoda Sieradz
Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Sieradzka Telewizja Regionalna 1,223,874 unikalnych wizyt