Sieradzka Telewizja Regionalna

Luty 22 2017 20:41:42

stat4u
Powrót na początek strony
SIERADZCY STRAŻACY NA LODZIE sieradzkatv
Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno - Nurkowego Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu z druhami OSP Burzenin, Szczawno, Złoczew, Brzeźnio, Proboszczowice, Biskupice i Sieradz ćwiczyli na zamarzniętym zbiorniku Próba techniki ratowania i ewakuacji osób pod którymi załamał się lód.
STOWARZYSZENIE MOTOCYKLISTÓW SIERADZANIE POMAGA DZIECIOM sieradzkatv
Stowarzyszenie Motocyklistów Sieradzanie aktywnie działa od początku nowego roku. Uczestniczyli w finale WOŚP, pomagają też dzieciakom z domu dziecka w Godynicach. Rozmawiają też z samorządowcami o współpracy przy organizowaniu innych imprez zaplanowanych na ten rok.
WOLNOŚĆ CHMUR MARII DUSZKI PO LITEWSKU sieradzkatv
„Wolność chmur” to najnowszy tomik sieradzkiej poetki Marii Duszki. To zbiór dwujęzyczny, przełożony na język litewski przez Birutė Jonuškaite. Promocja książki odbywał się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu, gdzie poetka opowiadała o swoich związkach z Litwą
OBSZAR FORMA TOŻSAMOŚĆ W SIERADZKIM BWA sieradzkatv
Obszar Forma Tożsamość, czyli próba określenia człowieka, jego miejsca w przestrzeni i interakcji ze światem – to najnowsza wystawa w sieradzkim Biurze Wystaw Artystycznych. Prezentowane są na niej prace prawie trzydziestu artystów – wykładowców Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
KORONKOWE WALENTYNKI NA SIERADZKIM RYNKU sieradzkatv
Walentynki można świętować na różne sposoby. Panie z Klubu „Szydełkowe kwadraty” postawiły na oryginalność – wykonane na szydełku i uszyte z kolorowych materiałów serduszka zawiesiły na drzewach rosnących na sieradzkim Rynku.
PIÓRNIK PRZEMIAN W SIERADZKIM TEATRZE
„Piórnik przemian” to najnowszy tom poetycki Moniki Milczarek. Autorka spotkała się z miłośnikami poezji w Sieradzkim Centrum Kultury. Wieczorowi autorskiemu towarzyszyła wystawa fotografii i pokaz slajdów Dariusza Klimczaka. Jego fotografie znalazły się również w książce Moniki.
PRZEDSZKOLNE KOLĘDOWANIE sieradzkatv
Przedszkolne Rodzinne Kolędowanie w Publicznym Przedszkolu nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jasia i Małgosi w Sieradzu.


Pogoda Sieradz
Dariusz Kosmalski

Warsztat dyplomowy

40 lat BWa Sieradz

Sieradzka Telewizja Regionalna 1,507,925 unikalnych wizyt