Sieradzka Telewizja Regionalna

Sierpień 30 2016 15:06:16

stat4u
Powrót na początek strony
ENERGETYCZNY TORNISTER W SIERADZU sieradzkatv
70-cioro dzieci z Sieradza otrzymało wyprawki szkolne w ramach akcji „Energetyczny tornister”. W ten sposób spółka PGR Dystrybucja Oddział Łódź-Teren wspiera najmłodszych mieszkańców regionu. Łącznie tornistry wyposażone między innymi w zeszyty, bloki rysunkowe, piórniki i kredki trafią do 2700 tegorocznych pierwszoklasistów.
KULTURALNIE W SIERADZU WE WRZEŚNIU 2016 sieradzkatv
Podczas konferencji w Urzędzie Miasta Sieradza, prezydent Paweł Osiewała zaprosił mieszkańców na wydarzenia kulturalne, które w najbliższym czasie odbędą się w Sieradzu.
SIERADZKIE ORŁY JANA PIETRZAKA sieradzkatv
„Sieradzkie Orły” to nowa wystawa w Muzeum Okręgowym w Sieradzu. Przybliża sylwetki ludzi związanych z Ziemią Sieradzką, którzy poświęcili życie lotnictwu. Eksponaty pochodzą ze zbiorów sieradzkiego regionalisty i miłośnika lotnictwa, Jana Pietrzaka. Ekspozycję uzupełniają pamiątki udostępnione przez rodziny lotników, a także pochodzące ze zbiorów sieradzkiego muzeum.
PLENER MALARSKI WE WŁYNIU sieradzkatv
„Jeziorsko – zacumuj na dłużej. Woda. Kultura. Natura” to hasło promujące gminę Warta. To również hasło pleneru dla plastyków amatorów. Artyści z Łodzi i Sieradza przez tydzień odkrywali najpiękniejsze zakątki gminy i uwieczniali je na płótnie. Plener zakończył się wernisażem we Włyniu. Część prac trafi na kalendarz gminy Warta na 2017 rok.
ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO W 15 SBWD sieradzkatv
Uroczystym apelem uczczono tegoroczne Święto Wojska Polskiego w 15 Sieradzkiej Brygadzie Wsparcia Dowodzenia. Były awanse, odznaczenia oraz podziękowania za trud w codziennej służbie i pracę w jednostce.
SIERADZKI MARATOŃCZYK PRZED WYJAZDEM DO RIO DE JANEIRO
Sieradzki maratończyk Artur Kozłowski w sobotę jedzie do Rio de Janeiro. Dzisiaj sieradzanina w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji pożegnali kibice oraz przedstawiciele władz miasta i powiatu. Bieg z udziałem Artura w niedzielę 21 sierpnia o 14:30.
XXXII KONKURS im ANTOINE`A CIERPLIKOWSKIEGO W SIERADZU sieradzkatv
Młodzi adepci grzebienia po raz trzydziesty drugi przyjechali do Sieradza na Konkurs Uczniów Fryzjerstwa im. Antoine’a Cierplikowskiego. Rywalizacja była zacięta, bo poziom był bardzo wysoki. Każdy chciał pokazać co potrafi.


Pogoda Sieradz
Dariusz Kosmalski

Warsztat dyplomowy

40 lat BWa Sieradz

Sieradzka Telewizja Regionalna 1,335,331 unikalnych wizyt